Ghost of Tsushima - Zdradzona siostra

Opowieść Masako (9 z 9).

Finał historii pani Masako w Ghost of Tsushima. Teraz, gdy wiadomo, kto odpowiada za zgładzenie rodu Adachich, czas rozprawić się siostrą Haną w zadanaiu Zdradzona siostra.

433

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Spotkaj się z Masako w Forcie Kaminodake (1), po tym jak wykonasz Spiskowiec i odblokujesz ostatni obszar w grze - Kamiagatę. Podążaj kilkanaście metrów za kobietą, a potem wsiądź na konia i jedź za nią. Dotrzecie do Fortu Kikuchich.

434

Walka zacznie się już przed bramą. Kiedy pokonacie pierwszych wrogów, podejdź do wrót i - razem z Masako - otwórzcie je. Wewnątrz fortu kontynuujcie starcie z przeciwnikami. Walcząć z przeciwnikami, kieruj się w stronę okazałego budynku (2), gdzie spotkacie wieśniaczkę - porozmawiaj z nią, a potem idź za Masako.

435

Dotrzecie do głównej części fortu, gdzie stoczycie końcową walkę ze strażnikami Hany. Kiedy się z nimi rozprawisz, wejdź fo budynku (3). Niszcze mieczem kolejne drzwi, by dotrzeć do pomieszczenia, w którym odnajdziesz Masako i jej sisotrę.

Obejrzyj długi film, który zwieńczy opowieść pani Masako.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Spiskowiec

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami