Ghost of Tsushima - Przywódca

Opowieść Masako (2 z 9).

Po tym jak udało ci się zwerbować Masako w misji: Opowieść pani Masako możesz kontynuować w Ghost od Tsushima wątek kobiety, która została zdradzona, a jej rodzina została wymordowana.

040

Masako odnajdziesz w Złotej Światyni, lokacji, która znajduje się w centralnej części wyspy. Porozmawiaj z nią, a następnie rusza za nią. Dotrzecie do rozwidlenia dróg. Udaj się w dół ścieżki (1).

041

Dotrzecie do wozu (2). Gdy tylko go zauważysz, przejdź w tryb skradania i podążaj za ludźmi. Zejdź z głównej drogi. Trzymaj się prawej lub lewej strony ścieżki, tak, aby nikt cię nie zauważył.

Kiedy wóz dotrze do rozwidlenia dróg, pojawią się bandyci. Po zakończeniu spotkania, przestań śledzić wóz i rusz za banitami na koniach. Trzymaj się lewej strony drogi, utrzymując dystans, ale tak, aby cały czas mieć ich na oku.

042

Gdy bandyci dotrą do chat (3), porozmawiaj z Masako, a następnie zaatakuj ich. Uważaj na łuczników, którzy będą stać na dachach. Po tym jak rozprawisz się z banitami, porozmawiaj z Masako i wejdź do chaty, przy której stoi kobieta.

043

Wewnątrz odnajdziesz zapiski (4) oraz przerażoną Hinę (5). Przeczytaj list, a potem porozmawiaj z żoną Sadao. Obejrzyj film przerywnikowy, który zakończy opisywaną misję.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Mąż

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Droga łuku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami