Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Droga łuku

Opowieść Ishikawy (4 z 9).

Ghost of Tsushima - Droga łuku Opowieść Ishikawy (4 z 9).

Kontynuujemy wątek Opowieści z Ishikawy w Ghost of Tsushima. Tak jak i poprzednim razem, tę misję rozpoczniesz w dojo Ishikawy, które znajduje się na północ od Hiyoshi.

Porozmawiaj z senseiem. Po zakończeniu konwersacji, rozpocznie się walka. Mongołowie zaatakują posiadłość Ishikawy. Spróbuj wyeliminować jak najwięcej przeciwników z łuku, zanim dotrą do was. Po zakończeniu starcia, Hiyoshi zostanie zaatakowane przez agresorów.

Podążaj za mistrzem w kierunku miasta. Dotrzecie do wzniesienia nad miastem, gdzie przygotujesz się do bitwy. Zbierz strzały, a następnie przyjrzyj się polu walki. Obiekty takiej jak: gniazdo szerszeni (1), zarośla (2) i beczki (3) przydadzą się podczas starcia.

Jeśli strzelisz z łuku w te obiekty, gdy przeciwnicy się do nich zbliżą, pozbędziesz się ich, co znacznie ułatwi walkę. Pamiętaj, aby w strzelić w trawę (2) z płonącej strzały, dzięki czemu podpalisz zarośla. Ten rodzaj amunicji otrzymasz od Ishikawy po tym, jak rozejrzysz się po polu bitwy.

Po chwili rozpocznie się walka. Przeciwnicy będą nacierać na was falami. Przygotuj się do strzału i strzel w odpowiednim momencie w gniazdo szerszeni (1), zarośla (2) i beczki (3). Jeśli skończy ci się amunicja, pamiętaj, że możesz ją zebrać z ziemi. Jeżeli nie zatrzymasz wrogów z dystansu, musisz z z nimi rozprawić w pojedynku w zwarciu.

Po kilku minutach skutecznej obrony odeprzesz atak Mongołów. Porozmawiaj z Ishikawą i wysłuchaj jego tragicznej opowieści, po której zakończy się misja.

Kolejne zadanie z cyklu Opowieści Ishikawy odblokujesz po zakończeniu misji głównej: Nowy horyzont.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Przywódca

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Przeszłość nigdy nie mija

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Guide Editor

Marcin jest koordynatorem działu poradników.

Komentarze