Assassin's Creed Valhalla zaoferuje 25 różnych typów przeciwników

Każdy ma nieco inne słabości.

W Assassin's Creed Valhalla zmierzymy się z wieloma wrogami, wśród których wyróżnić można aż 25 różnych typów przeciwników - ujawnił Darby McDevitt z Ubisoftu.

Poszczególne archetypy oponentów będą różnić się (w mniejszym lub większym stopniu) stylem walki i specjalnymi zdolnościami. Wszyscy będą też mieć jakieś słabe punkty.

achubnowy1

- Każdy archetyp ma inny sposób, by rzucić graczowi wyzwanie. Niektórzy będą na przykład w stanie tak koordynować ataki z towarzyszami, a inni wykorzystają różne elementy otoczenia w walce - zaznaczył McDevitt w rozmowie z dziennikarzem serwisu Gaming Bolt.

- Wrogowie pokażą też swój charakter w trakcie potyczek. Niektórzy mogą przestraszyć się Eivora i starać się trzymać go na dystans. Inni będą bardziej zdeterminowani i będą starali się za wszelą cenę zadawać obrażenia, nawet dużo ryzykując.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się 17 listopada. Gra przeniesie nas tym razem do IX wieku, gdzie jako wiking postaramy się zbudować nowy dom dla naszego klanu w Anglii, rywalizując przy okazji z wrogim, agresywnym klanem.

Źródło: GamingBolt

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, walka, sekrety i mechanika.

ArtykułCyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Nowości, edycje, rozgrywka - wszystko, co warto wiedzieć.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami