Edycja kolekcjonerska Far Cry 6 zawiera replikę miotacza ognia

Informacje o wszystkich edycjach.

Ubisoft ujawnił zawartość trzech edycji specjalnych Far Cry 6. Oprócz zwykłej, gra będzie dostępna w wersji Złotej, Ultimate oraz Kolekcjonerskiej, przy czym najciekawszym elementem tej ostatniej będzie miotacz ognia.

To replika „Tostadora”, broni z gry. Składa się z siedmiu części, które trzeba zamontować zgodnie z instrukcją, i ma długość 72 cm. W edycji kolekcjonerskiej otrzymamy też przepustkę sezonową, pakiet Ultimate, pudełko kolekcjonerskie, steelbook, 64-stronicowy album z grafikami, zestaw 10 nalepek, breloczek jamnika Chorizo, mapę oraz wybraną ścieżkę dźwiękową gry. Koszt tej edycji to 859,90 zł.

fck

Przepustka sezonowa gwarantuje dostęp do co najmniej trzech zaplanowanych przez twórców DLC. Pakiet Ultimate to natomiast zbiór elementów kosmetycznych: skórek i zawieszek do broni oraz strojów.

Złota edycja (399,90 zł) oprócz gry zawiera przepustkę sezonową. Edycja Ultimate (479,90 zł) to gra, przepustka i pakiet Ultimate.

fcu

Na koniec przydatna grafika, która dobrze tłumaczy zawartość edycji standardowej, złotej i ultimate:

fct

Far Cry 6 zadebiutuje na PC (tylko na Uplay i Epic Games Store), PS5, Xbox Series X oraz aktualnej generacji konsol. Osoby, które kupią grę na PS4 i Xbox One, otrzymają darmowy upgrade do next-genowej wersji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami