Remaster Kingdoms of Amalur zadebiutuje we wrześniu, w planach nowy dodatek

Jest też zwiastun gry.

THQ Nordic ogłosiło, że Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning - remaster gry wydanej w 2013 roku - zadebiutuje 8 września na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja ukaże się więc miesiąc później niż sugerowały pierwsze, nieoficjalne informacje.

Firma jednocześnie zapowiedziała zupełnie nowy dodatek do pozycji. Rozszerzenie zatytułowane Fatesworn trafi do sprzedaży w 2021 roku, ale na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat projektu.

Remaster podstawowej gry zaoferuje zaś odświeżoną oprawę graficzną, a także usprawnione mechanizmy rozgrywki. Wydawca obiecuje również niedostępne w oryginale treści.

kingdoms_of_amalur_remaster
W Kingdoms of Amalur walka jest zręcznościowa

Kingdoms of Amalur osadzone jest w uniwersum wykreowanym przez pisarza fantasy Roberta Salvatore'a oraz Todda McFarlane'a, czyli twórcy komiksy ze Spawnem. Pierwowzór autorstwa firm Big Huge Games i 38 Studios spotkał się ze stosunkowo pozytywnymi ocenami, ale nie odniósł sukcesu komercyjnego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami