Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje remaster Kingdoms of Amalur - premiera w sierpniu

AKTUALIZACJA: Grę oficjalnie zapowiedziano.

Aktualizacja: THQ Nordic potwierdziło na Twitterze istnienie gry. Remaster zaoferuje „oszałamiającą grafikę i udoskonaloną rozgrywkę”. W skład produkcji wejdą wszystkie wydane do tej pory DLC do tytułu. Nie ujawniono jednak dodatkowych szczegółów.


Oryginalna wiadomość: W sklepie Microsoftu opublikowano stronę produktu gry Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning - to remaster wydanego w 2012 roku RPG akcji od Electronic Arts. Prawa do marki przejęło THQ Nordic, które odpowiada za nową wersję.

Nie przygotowano jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale gra ma zadebiutować podobno 11 sierpnia. Opis remastera zawiera tylko opis fabuły oraz rozgrywki, nie skupiając się na konkretnych ulepszeniach wizualnych.

Strona nie została (jeszcze) usunięta

Za stworzenie świata i fabuły Kingdoms of Amalur odpowiada pisarz fantasy Robert Salvatora oraz Todd McFarlane, twórca komiksowego Spawna. Nad pracami czuwał też główny projektant TES IV: Oblivion - Ken Rolston.

Produkcja spotkała się ze stosunkowo pozytywnymi ocenami, aczkolwiek nie odniosła sukcesu komercyjnego. Gracze mogli eksplorować rozbudowany świat fantasy, dokonywać różnych wyborów, ale najważniejszym elementem pozostaje zręcznościowa walka.

O autorze
Komentarze