Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remaster Kingdoms of Amalur w niższej cenie dla posiadaczy oryginalnej gry na PC

Są też nowe zwiastuny.

  • Remaster ukaże się w przyszłym tygodniu
  • Do listopada posiadacze pierwowzoru kupią grę o połowę taniej
  • Nowe trailery skupiają się na dwóch klasach postaci

Twórcy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning poinformowali, że posiadacze oryginalnej gry na Steamie otrzymają rabat na kupno odświeżonej wersji tytułu. Ze zniżki będzie można skorzystać do listopada.

Ceny remastera na razie nie ujawniono, ale osoby, które nabyły niegdyś pierwowzór, otrzymają możliwość kupna tytułu o 50 procent taniej. Oferta obejmie standardowe wydanie i edycję Fate, w skład której wejdzie dodatkowo zaplanowane na 2021 rok nowe rozszerzenie.

To jednak nie wszystko, ponieważ pojawi się możliwość połączenia wspomnianego rabatu ze zniżką premierową w wysokości 10 procent. Posiadacze oryginału staną więc przed opcją nabycia odnowionej produkcji o 60 procent taniej.

W międzyczasie opublikowano dwa nowe zwiastuny tytułu. Nagrania skupiają się na dwóch z trzech ścieżek rozwoju postaci - koncentrującej się na otwartej walce Might oraz skupiającej się na używaniu magii Sorcery. Wcześniej udostępniono trailer o skrytobójczym Fineese.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to remaster gry z 2013 roku. Nowa wersja zaoferuje odnowioną grafikę, ulepszone mechanizmy rozgrywki i niedostępne w pierwowzorze treści. Tytuł ukaże się 8 września na PC, PS4 i Xbox One.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Steam

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze