Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kingdoms of Amalur - pierwsze ujęcia z remastera w nowym zwiastunie

Re-Reckoning nadchodzi.

  • Remaster gry RPG w świecie fantasy z 2013 roku
  • Kolejny trailer skupia się na klasie łowcy
  • W planach zupełnie nowy dodatek

THQ Nordic opublikowało nowy zwiastun Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, czyli odświeżonej wersji tytułu z 2013 roku. Wideo przedstawia pierwsze ujęcia z remastera.

Nagranie składa się ze scen na silniku gry, aczkolwiek zabrakło fragmentów ukazujących właściwą rozgrywkę. Trailer pozwala jednak wstępnie ocenić jakość oprawy wizualnej w odnowionym wydaniu produkcji.

Cover image for YouTube videoKingdoms of Amalur: Re-Reckoning - Choose Your Destiny: Finesse

Zwiastun skupia się na zaprezentowaniu jednej z trzech dostępnych w grze ścieżek rozwoju - Fineese. Wspomniana droga stawia na działania z ukrycia, skrytobójstwa oraz posługiwanie bombami, pułapkami i truciznami.

W materiale przedstawiono między innymi atakowanie wrogów z zaskoczenia za pomocą sztyletów, a także walkę dystansową z użyciem łuku. Do tego otwieranie zamków, co będzie wiązało się z koniecznością ukończenia specjalnej minigry.

Postać o ścieżce Fineese skupi się na skrytobójstwach

Kingdoms of Amalur rozgrywa się w świecie stworzonym przez pisarza Roberta Salvatore'a i Todda McFarlane'a, autora komiksów ze Spawnem. Remaster ukaże się 8 września na PC, PS4 i Xbox One, a w 2021 roku zadebiutuje zupełnie nowy dodatek do produkcji - Fatesworn.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze