Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Sony ujawniło pełną listę gier, które w październiku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus na konsolach PlayStation. Tym razem przygotowano aż sześć tytułów.

Posiadacze PS5 i PS4 otrzymają między innymi Knockout City - wydaną przez EA produkcję o zabawie w zbijaka. Wirtualną karierę toczymy stworzonym na początku rozgrywki zawodnikiem, a same zmagania są dynamiczne.

Właściciele wymienionych konsol mogą też liczyć na sieciowe First Class Trouble, które dostaną w dniu premiery. Akcja toczy się na statku kosmicznym przejętym przez brutalną sztuczną inteligencję - jedni probują powstrzymać SI, a inni próbują pokrzyżować plany pierwszej grupy.

Zobacz na YouTube

Natomiast na PlayStation 4 pojawi się Kingdom of Amalur: Re-Reckoning - remaster gry RPG z 2012 roku. Akcję osadzono w świecie fantasy stworzonym przez pisarza R.A. Salvatore'a, a podczas zabawy kierujemy wykreowanym przez siebie bohaterem.

To nie wszystko, ponieważ zgodnie z obietnicą, abonenci PS Plus otrzymają też trzy gry dedykowane wirtualnej rzeczywistości. Są to The Walking Dead: Saints and Sinners, The Persistence oraz Until You Fall.

2 listopada w PS Plus pojawią się:

  • Knockout City (PS5, PS4)
  • First Class Trouble (PS5, PS4)
  • Kingdom of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
  • The Walking Dead: Saints and Sinners (PS VR)
  • The Persistence (PS VR)
  • Until You Fall (PS VR)

Jednocześnie znikną:

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4, PS5)
  • PGA Tour 2K21 (PS4, PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Zobacz na YouTube

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Read this next