"Nadciąga burza" w Ghost of Tsushima - nowy zwiastun gry

Wyspie grozi zniszczenie.

PlayStation Polska opublikowało nowy zwiastun jednej z bardziej oczekiwanych gier tego roku - Ghost of Tsushima.

„Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu” - czytamy w opisie filmu na YouTube.

W trakcie walki o wolność Cuszimy bohater musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę - ścieżkę Ducha.

„Do tej pory Japonia pozostawała jednak pewną niszą, ciekawostką dla bardziej doświadczonych graczy - i własnie Ghost of Tsushima ma szansę to zmienić. O ile Sekiro, Nioh, Yakuza czy Shadow Tactics odniosły niemały sukces, to należy pamiętać, że wszystkie te tytuły były kierowane do węższego grona odbiorców” - podsumował nasz redakcyjny kolega, Marcin, w tekście pt. Fascynująca Japonia i szansa Ghost of Tsushima.

Premiera gry już 17 lipca na PS4 - w polskiej wersji językowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami