Kapitan Ameryka z Marvel's Avengers będzie mistrzem biegania po ścianach

Doskonały akrobata.

Kapitan Ameryka to najbardziej akrobatyczna postać w Marvel's Avengers i nikt nie dorówna mu w skakaniu i bieganiu po ścianach - podkreślił projektant systemu walki na Reddicie.

„Może biec po ścianie na ograniczony dystans, i łączyć to ze skakaniem między ścianami, podwójnym skakaniem czy huśtaniem się na belkach” - napisał Vince Napoli z Crystal Dynamics.

marvel_avengers_listing_thumb_01_ps4_en_08jan20_1578475899541

„Dobrze wykonany podwójny skok ze ściany pozwoli na nowo aktywować bieg po pionowej powierzchni. Taki styl nawigacji jest bardzo elastyczny. Postać ma mnóstwo różnych ruchów, które pozwalają jej skakać dookoła i używać przestrzeni lepiej niż w przypadku innych bohaterów”.

Twórcy chcieli pokazać, że źródło siły Kapitana to jego akrobatyczne zdolności. Będzie to obrazowane choćby rzucaniem tarczy po wyskoku czy też „dosłownie włożeniem całej mocy swojego ciała w kopniak z powietrza”. Wszystkie ciosy będą też zgrabnie się łączyć.

Marvel's Avengers ukaże się 4 września na PC i konsolach. Gra pozwoli na zabawę w kooperacji, choć zaoferuje też dużo misji dla jednego gracza. Wcielimy się w wielu różnorodnych bohaterów Marvela.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami