W Assassin's Creed Valhalla pewne problemy rozwiążemy drogą dyplomatyczną

Zabawa w polityka.

Assassin's Creed Valhalla zaoferuje możliwość rozwiązania niektórych problemów i sporów drogą dyplomatyczną - ujawnił dyrektor kreatywny projektu w wywiadzie dla Kotaku.

- Podczas przygody zostaniecie wplątani w politykę - powiedział Ashraf Ismail. - Damy wam więc pewne opcje. To oznacza, że czasem możliwe będzie negocjowanie w celu rozwiązania jakiegoś problemu.

gugu

Ismail przypomniał, że istotnym elementem w Valhalli będzie osada gracza. Głównym celem dla naszego miasteczka ma być osiągnięcie pokoju i współpracy z innymi siedliskami, a kluczowe ma być nawiązywanie sojuszy.

Deweloper dodał, że historycy zgodnie uważają, że wikingowie potrafili mocno dostosować się do kultury i codzienności ludności, wśród której się osiedlali. Negocjowanie z Anglikami nie jest więc nierealistyczne.

- Oczywiście to wciąż Assassin's Creed - dodał Ismail. - To fantasy z wikingami. Dużo tu bitew i mnóstwo wrogów, którzy nawet nie chcą myśleć o dyplomacji.

Assassin's Creed Valhalla debiutuje jesienią na PC, PS4, Xbox One i na konsolach nowej generacji - PS5 i Xbox Series X. Najprawdopodobniej w lipcu Ubisoft zaprezentuje dłuższe fragmenty rozgrywki.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami