5-latek z niezwykłym talentem w CoD Warzone - gra lepiej niż niejeden dorosły

Młody gracz postrachem wirtualnego pola bitwy.

Rogan to 5-latek, który regularnie rywalizuje w darmowym Call of Duty Warzone. Chłopiec wykazuje się niezwykłym talentem, grając lepiej niż niejeden dorosły.

Młodzieniec ma styczność z wirtualną rozrywką od 3. roku życia i niedawno rozpoczął przygodę ze strzelanką Infinity Ward. Zmagania gracza śledzić można na kanale w serwisie Twitch, założonym przez jego ojca. Mimo młodego wieku, radzi sobie bardzo dobrze - umiejętnie eliminując dużo starszych od siebie zawodników.

Niektórzy zarzucali jednak oszustwo, przekonując, że za chłopca gra ktoś inny, a Rogan jedynie udaje. W reakcji rodzic - towarzyszący synowi w zabawie - użył drugiej kamery, która skierowana jest na ręce 5-latka z kontrolerem.

Młody gracz przykuł uwagę profesjonalistów. Do drużyny młodzieńca postanowił dołączyć między innymi Swagg z klanu FaZe, a założyciel ugrupowania zmierzył się z chłopakiem w pojedynku snajperskim.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Call of Duty Warzone to darmowa strzelanka typu battle royale. Maksymalnie 150 graczy walczy o przetrwanie, próbując uniknąć śmiercionośnego gazu - wygrywa zespół, którego członkowie jako ostatni pozostaną na polu bitwy.

Poprzednio: Red Dead Redemption 2 wkrótce w Xbox Game Pass

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami