Animal Crossing - gold nugget, złoto: gdzie zdobyć

New Horizons: wykopywanie złota.

Gold nuggets, czyli samorodki złota, to najcenniejszy materiał w Animal Crossing New Horizons. Możesz go sprzedać za aż 8 tys. Bells, ale lepiej zachować surowiec na stworzenie rzadkich mebli oraz wytrzymałych złotych narzędzi.

Złoto zdobywamy dokładnie w ten sam sposób, co iron nuggets, czyli żelazo - uderzając toporem albo łopatą w kamienie. Niestety nie ma innej metody uzyskania kruszcu.

z1

Gold nugget jest jeszcze trudniejszy do zdobycia niż iron nugget, więc będziesz musiał uderzyć wiele kamieni, by zdobyć zadowalającą ilość. Pamiętaj jednak, aby nie używać Axe (metalowej siekiery), tylko Stone Axe (kamiennego toporka), żeby nie zniszczyć głazu.

Do czego używać złota? Surowiec nie jest tak przydatny jak żelazo, ale służy tworzeniu złotych mebli (Golden Furniture) oraz złotych narzędzi, które są najwytrzymalszymi przedmiotami w grze.

Do ich stworzenia - oprócz złota - potrzebujesz oczywiście konkretnych schematów DIY.

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - Golden Slingshot: złota proca w New Horizons

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami