Call of Duty Warzone - maska przeciwgazowa: jak znaleźć i włożyć

Ochrona przed gazem.

W trybie battle royale Call of Duty Warzone nieustannie uciekamy przed kurczącą się chmurą gazu. Gracze nie są jednak całkowicie bezbronni - do ochrony przed toksynami służy maska przeciwgazowa.

Aby znaleźć maskę, trzeba się po prostu dobrze rozglądać za łupem. To rzadki przedmiot, ale można go znaleźć na ziemi, w skrzyniach czy podnieść z poległych wrogów. Maskę możemy też otrzymać w nagrodę na wykonanie kontraktu.

Alternatywnym sposobem zdobycia maski przeciwgazowej jest zakupienie jej ze stacji zaopatrzeniowej. Przedmiot kosztuje 3000 dolarów.

maska2

Jak działa maska i jak jej używać? Maska przez 12 sekund chroni przed trującym gazem. W tym czasie gracz nie otrzymuje żadnych obrażeń, przebywając w zielonej chmurze.

Maska aktywuje się samoczynnie, kiedy gracz wkracza w trujący obszar - nie trzeba naciskać żadnego przycisku. Co ciekawe, postać założy maskę nawet wtedy, gdy jest powalona i czeka na pomoc.

maska

Ten przedmiot jest szczególnie cenny w końcowych partiach meczu, kiedy obszar wolny od gazu jest już bardzo niewielki. Świetną taktyką jest wtedy wybiegnięcie poza bezpieczną strefę i zaskoczenie przeciwników od tyłu. Pamiętaj jednak, że masz tylko 12 sekund.

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - jak dzielić się i przekazać pieniądze, amunicję, pancerz

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami