Call of Duty Warzone - stacja zaopatrzeniowa: co kupić w sklepie

Killstreaki, wyposażenie, odrodzenie.

Call of Duty Warzone różni się od innych trybów battle royale między innymi systemem pieniędzy. Za dolary możemy nie tylko wykupić poległego gracza, ale też nabyć ulepszenia i przedmioty w stacjach zaopatrzeniowych.

Stacje zaopatrzeniowe to przenośne sklepy, wyglądem przypominające zwykłą skrzynię (1). Na mapie są oznaczone ikoną wózka zakupowego (2).

s1

Najtańszy przedmiot kosztuje tam 1500 dolarów, więc jeśli masz na koncie mniej, teoretycznie nie ma powodu, by się przy nich zatrzymywać i ryzykować ostrzał.

Oto lista wszystkich przedmiotów do kupienia w stacji zaopatrzeniowej:

  • Pakiet płyt pancerza - 1500 dol.
  • Osłonięta wieżyczka - 2000 dol.
  • Ostrzał kasetowy - 3000 dol.
  • Maska przeciwgazowa - 3000 dol.
  • Nalot precyzyjny - 3500 dol.
  • BSP - 4000 dol.
  • Zestaw do samoreanimacji - 4500 dol.
  • Skrzynia z zaopatrzeniem - 5000 dol.
  • Znacznik zrzutu uzbrojenia - 10 000 dol.

Część przedmiotów do kupienia to nagrody za serię, które są oznaczone odpowiednim banerem pod nazwą (3). Równocześnie możesz przenosić tylko jedną nagrodę za serię, więc jeśli kupisz drugą, poprzednia „wypadnie” z ekwipunku na ziemię.

s2

Kluczową funkcją stacji zaopatrzeniowej jest też ożywianie poległych kompanów z drużyny. Opcja kosztuje 4500 dol. (za każdego gracza). Aby przywrócić gracza na pole walki, po prostu wybierz jego nazwę pod opcją Kup odrodzenie (4).

Które przedmioty warto kupić w pierwszej kolejności? Jeżeli masz mało pancerza, zdecydowanie pierwszym zakupem powinien być pakiet płyt. Zestaw zawiera aż pięć egzemplarzy i jest stosunkowo tani.

Twoim prymarnym celem jest jednak zawsze zrzut uzbrojenia, pozwalający przyzwać na pole walki własne bronie oraz atuty. Choć kosztuje aż 10 tys. dol., o pozostałych zakupach powinieneś myśleć dopiero, kiedy się wyposażysz.

Powinieneś się też zainteresować dronem zwiadowczym BSP, który przez pewien czas ujawnia pozycję wrogów wokół ciebie. Aby zmaksymalizować skuteczność, aktywuj go pod koniec meczu, kiedy krąg jest niewielki.

04J_REDEPLOYMENT_001

Bardzo przydatny jest też zestaw do samoreanimacji. Pozwala on samemu przywrócić się do walki po powaleniu. Jeżeli tylko możesz przeczołgać się w bezpieczne miejsce, natychmiast użyj tego wspomagacza.

Nie radzimy natomiast wydawać pieniędzy na osłoniętą wieżyczkę i ostrzał kasetowy. W Warzone trudno przetrwać, pozostając w jednym miejscu, a tego wymaga operowanie wieżyczki. Natomiast ostrzał jest bardzo łatwy do uniknięcia poprzez ukrycie się w licznych budynkach.

Następnie: Call of Duty Warzone - wyrzucanie i przekazywanie broni, przedmiotów

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Call of Duty Warzone - pancerz, płyty: odnawianie tarczy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami