GTA 5 i czarny rynek - nowy mod dodaje ulicznych handlarzy bronią i ogranicza dostępność arsenału

Zmniejsza też liczbę sprzedawanej amunicji.

Jeden z fanów Grand Theft Auto 5 przygotował mod, który do kampanii fabularnej gry studia Rockstar Games dodaje nowy sposób kupowania broni - od ulicznych handlarzy.

Modyfikację można pobrać za darmo za pośrednictwem serwisu gta5-mods, gdzie zainteresowani znajdą także instrukcję instalacji (w języku angielskim). Do działania wymaga aplikacji NativeUI, ScripthookV i ScripthookVDotNet.

gta_5_czarny
Handlarze są w różnych miejscach Los Santos

Projekt autorstwa użytkownika o pseudonimie AtomiicNut wprowadza czarny rynek ze sprzedawcami oferującymi arsenał nie w dedykowanych sklepach, a alejkach i zaułkach na terenie całego Los Santos.

Handlarze działają nielegalnie, więc dysponują niewielkimi zapasami broni i amunicji. To wpływa na rozgrywkę, wymuszając na graczu oszczędzanie naboi, co może okazać się wyzwaniem w części misji - bardzo często trzeba działać ostrożnie i przekradać się obok wrogów.

Zobacz: GTA 5 - Poradnik, Solucja

Twórca moda nie wyklucza, że w kolejnych wersjach projektu zaimplementuje wahania cen na czarnym rynku i naloty policji na sprzedawców. Rozważane jest także rozszerzenie oferowanego arsenału o kolejne narzędzia.

Źródło: gta5-mods, VG247

Następnie: Twórcy gier obawiają się nowych zasad zwrotu pieniędzy na GOG

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami