Wolcen - Kadzidła, jak korzystać

Skąd wziąć kadzidła, przywoływanie Uber Bossów.

Na wyższych poziomach ekspedycji w grze Wolcen gracz zasypywany będzie skarbami - unikalnymi i legendarnymi przedmiotami, dużą ilością różnorakich klejnotów i mapami. Pośród wszystkich tych przedmiotów znajdą się także Kadzidła. Do czego one służą i jak z nich korzystać? Tego dowiesz się z niniejszego rozdziału.

Kadzidła (1) działają na takiej samej zasadzie jak mapy - służą do modyfikowania ekspedycji. Na tym etapie podobieństwa się jednak kończą, gdyż wykorzystanie Kadzidła pozwala otworzyć arenę, na której zmierzymy się z podrasowaną wersją bossa z jednego z trzech aktów.

120

By uruchomić tego typu ekspedycję, należy w pierwszej kolejności pozyskać Kadzidło. By tego dokonać, trzeba otworzyć mapę rozwoju miasta Stormfall przy pomocy klawisza N i znaleźć budynek Mroczny Rynek (2). Tutaj do zlecenia będą trzy projekty, wszystkie o nazwie Znajdź „Echo Pamięci”. Ukończenie każdego z nich zaoferuje właśnie Kadzidło.

121

By uruchomić ekspedycję z Kadzidłem, należy otworzyć Mapę Ekspedycji, którą znaleźć można w mieście. W nowo otwartym oknie należy zlokalizować Miejsce na mapę (3). Tutaj właśnie umieścić można mapę bądź Kadzidło, by zmodyfikować ekspedycję. Teraz pozostaje już tylko uruchomić ją na wybranym przez siebie poziomie, by otworzyć portal do bossa.

122

Mechanika bardzo przypomina uber bossów z serii gier Diablo. Bossowie (4) prawie niczym nie różnią się od swoich oryginałów, z wyjątkiem brak faz - starcie od początku do końca przebiega w pierwszej fazie, nie będziemy więc musieli walczyć z różnymi, coraz potężniejszymi formami oponentów.

123

Nie oznacza to jednak, iż starcia te są proste - wręcz przeciwnie! Zmagania z tymi przeciwnikami są na ten moment najtrudniejszymi z całej gry - bossowie posiadają ogromne ilości zdrowia, zadają gigantyczne obrażenia i co chwila przywołują do pomocy stwory. Po całym starciu wystarczy przejść przez portal, by wrócić do miasta i zakończyć wypad.

Następnie: Wolcen - jak zmieniać umiejętności

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - czym są mapy i jak z nich korzystać

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami