Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - jak resetować punkty umiejętności

Odzyskanie punktów umiejętności.

W grze Wolcen gracz rozwija swoją postać, awansując ją na kolejne poziomy doświadczenia. Wraz z awansem, postać otrzymuje też 1 punkt umiejętności (na każdy poziom) do rozdysponowania na drzewku umiejętności (zwanym w grze Wrota Przeznaczenia). Jednakże, co jeśli gracz chce odzyskać punkty, by ponownie je rozdysponować? Nic trudnego!

By to uczynić, otworzyć należy kartę postaci, wciskając klawisz C. Na karcie postaci widoczny będzie przycisk Resetuj Pasywne dla X (1) . Owe X oznacza to prostu koszt - w tym przypadku ile sztuk Pierwotnej Więzi trzeba będzie za cały proces zapłacić. Kliknięcie na przycisk i potwierdzenie wyboru sprawi, iż wszystkie punkty zostaną przywrócone.

Teraz gracz na nowo może odblokować zdolności pasywne. Resetu dokonać można nielimitowaną ilość razy, koszt jednak rośnie wraz z awansem na kolejne poziomy doświadczenia.

Jeśli nie posiadasz wymaganej ilości Pierwotnej Więzi, zdobyć możesz ją na kilka sposobów. Pierwszym i przez sporą część gry jedynym sposobem jest aktywacja Enneraktu (2) powiązanego ze zdolnością, którą postać już posiada - czyli po prostu ponowne „odblokowanie” danej zdolności. Za każdą taką operację otrzymasz od 10 do 100 punktów Pierwotnej Więzi. Ennerakty możesz kupić od Demetry, możesz też zdobyć z pokonanych wrogów.

Drugim źródłem tych punktów są ekspedycje. Są to wyprawy, do których otrzymasz dostęp po ukończeniu głównej linii fabularnej. Ich ukończenie gwarantuje zdobycie konkretnej ilości Pierwotnej Więzi - im wyższy poziom i lepsze osiągi gracza, tym większa ilość tej waluty.

Następnie: Wolcen - jak resetować atrybuty postaci

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - pierwsze godziny rozgrywki, początek

Komentarze