Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - jak zmieniać umiejętności

Zmiana aktywnych umiejętności, dostosowanie skillów.

Podczas rozgrywki w Wolcen, gracz może korzystać z dziesiątek różnorakich zdolności, które można dodatkowo modyfikować, dostosowując je do swoich potrzeb. Jednakże, w danym momencie można korzystać jedynie z 5 (potem 6) zdolności. Na szczęście gracz ma możliwość prostej podmiany aktywnych zdolności - jak tego dokonać?

W pierwszej kolejności należy, rzecz jasna, odblokować zdolności, by w ogóle móc z nich korzystać - szczegółowo opisaliśmy to w rozdziale używanie zdolności. Gdy umiejętności zostaną już odblokowane, należy przejść do ich okna, wciskając klawisz S.

W nowo otwartym oknie warto wyfiltrować sobie zdolności, by wyświetlały się te, na których nam zależy. Dokonać tego można za pomocą małych ikonek u góry okna (1) - oznaczają one, od lewej strony, zdolności do walki wręcz, dystansowe, magiczne i związane z klasą łotra (dla postaci wyposażonych w sztylety).

Teraz znaleźć należy umiejętność, którą chcemy wrzucić na pasek, na przykład Krwawiące Ostrze (2) i przeciągnąć ją na część opisaną jako Wybór umiejętności (3). Wrzucenie jej w dowolne miejsce sprawi, iż umiejętność ta zostanie przypisana pod konkretny klawisz - 1, 2, 3, 4, 5 lub prawy przycisk myszy.

W tym momencie postać będzie w stanie korzystać z wybranej zdolności. Aktywne umiejętności można w każdym momencie (nawet w walce) zmienić. Pamiętać należy o tym, iż tylko umiejętności umieszczone na pasku wyboru umiejętności będą się rozwijać podczas zabijania stworów.

Następnie: Wolcen - czym jest Czempion Stormfall

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - czym są mapy i jak z nich korzystać

Komentarze

More On Wolcen: Lords of Mayhem

Najnowsze artykuły