Ghost pojawi się w Call of Duty: Modern Warfare - sugeruje nowe wideo

Wraz z mapą Rust.

Activision opublikowało materiał, który sugeruje, że w Call of Duty: Modern Warfare pojawi się Ghost - słynna postać z oryginalnej trylogii osadzonej w czasach współczesnych.

Wspomniany żołnierz to Simon Riley - porucznik z brytyjskich sił specjalnych. Bohater zadebiutował w drugiej odsłonie Modern Warfare i zasłynął przede wszystkim noszoną przez siebie maską, ozdobioną wizerunkiem czaszki.

W udostępnionym materiale Ghost otrzymuje wiadomość od kapitana Price'a. Komunikat ujawnia nowości, które trafią do strzelanki w drugim sezonie zmagań, w tym następne mapy, bronie i operatorzy (dostępne postacie).

W filmie przedstawiono też grafiki, z których - jak twierdzą fani - wynika, że w produkcji pojawi się między innymi Rust, czyli pustynna mapa z Modern Warfare 2. Do tego karabin Bushmaster ACR, a także kolejny rodzaj pistoletu maszynowego.

ghost_cod
Ghost zadebiutował w Modern Warfare 2

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Na razie nie jest jasne, czy do gry zawita także sam Ghost, choć materiał na to wskazuje. Nawet jeżeli faktycznie trafi do tytułu, nie wiadomo, czy gracze otrzymają możliwość pokierowania członkiem brytyjskich sił specjalnych.

Drugi sezon Call of Duty: Modern Warfare rozpocznie się 11 lutego. Natomiast dziś rozpoczęło się wydarzenie, w ramach którego użytkownicy zdobywają podwójną liczbę punktów doświadczenia - zarówno dla postaci, jak i broni.

Następnie: Fragmenty rozgrywki z King's Bounty 2 - gry w stylu Heroes of Might & Magic

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami