Gracze masowo wystawiają negatywne oceny Warcraft 3: Reforged na Metacritic

Rozczarowanie remasterem.

Wczoraj zadebiutowało Warcraft 3: Reforged, a więc odświeżona wersja strategii czasu rzeczywistego z 2002 roku. Gra jednak rozczarowała fanów, którzy niezadowolenie wyrażają między innymi za pośrednictwem serwisu Metacritic.

W momencie pisania wiadomości średnia ocen produkcji od użytkowników we wspomnianym portalu wynosi 1,3. Wynik bazuje na 2350 opiniach, spośród których aż 2073 jest negatywnych, czyli zwieńczonych notami w przedziale od 0 do 4.

warcraft_3_metacritic
Ocena użytkowników na Metacritic

Większość graczy nie ukrywa, że jest rozczarowanych remasterem. Niektórzy zwracają uwagę na brak odświeżonego interfejsu użytkownika, nowych przerywników filmowych czy części funkcji znanych z pierwowzoru.

Inni twierdzą, że czują się oszukani materiałami promocyjnymi produkcji. Zaznaczają, że tytuł nie wygląda tak dobrze, jak wersja prezentowana na BlizzConie w 2018 roku - zwłaszcza przerywniki filmowe. Na tak zwany downgrade wskazuje też porównanie od fanów.

Wiele osób ostrzega zaś, że strategia przepełniona jest zróżnicowanymi błędami i usterkami. W bardzo dużej liczbie opinii powtarza się zarzut, że cały projekt jest „skokiem na kasę” w wykonaniu Blizzarda.

Warcraft 3: Reforged dostępne jest na PC z systemami Windows i MacOS. Gra zawiera kampanie fabularne z podstawowego Reigns of Chaos i dodatku Frozen Throne. Nasza recenzja wkrótce.

Źródło: Metacritic

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami