Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warcraft 3 Reforged wciąż żyje. Blizzard wkrótce przedstawi nowe informacje

Wiadomość od deweloperów już w czerwcu.

Od bardzo dawna nie słyszaliśmy nic w kwestwii naprawy Warcraft 3 Reforged. Teraz Mike Ybarra - szef Blizzarda - zapowiedział, że niedługo otrzymamy nowe informacje.

Deweloper odpowiedział na pytanie fana o dalszy rozwój tytułu. Według Ybarry, nowe informacje o grze pojawią się już w przyszłym miesiącu.

Pytanie było najprawdopodobniej związane z brakiem aktualizacji do remastera kultowej strategii. Ostatnia łatka do gry pojawiła się w kwietniu zeszłego roku, a zapowiedzianej dwa lata temu „mapy” aktualizacji treści nigdy nie opublikowano.

Przypomnijmy, że Warcraft 3 Reforged zostało wydane w 2020 roku i z miejsca zebrało bardzo negatywne opinie. Tytuł niedomagał pod względem technicznym, a do tego miał mniej treści niż oryginał - brakowało między innymi bardzo popularnego trybu rankingowego.

Według niepotwierdzonych doniesień z zeszłego roku, dalszy rozwój gry został zawieszony w ramach ograniczania wydatków w Blizzardzie, a zespół odpowiedzialny za produkcję gry rozwiązano.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły