Cyberpunk 2077 z serią figurek Funko Pop. Postać Keanu Reevesa w formie zabawki

Johnny Silverhand w dwóch wersjach.

Firma Funko zapowiedziała serię figurek Pop opartą na powstającej grze Cyberpunk 2077. Na razie producent zaprezentował cztery zabawki.

Wśród gadżetów są między innymi dwie wersje Johnny'ego Silverhanda, czyli legendarnego muzyka z uniwersum wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha. W produkcji polskiego studia CD Projekt Red głosu i podobizny bohaterowi użycza aktor Keanu Reeves.

Pierwsza figurka inspirowana jest najwyraźniej zwiastunem z ubiegłorocznych targów E3 - przedmiot przedstawia postać w pozycji klęczącej. Druga ukazuje zaś mężczyznę w okularach przeciwsłonecznych i wyposażonego w dwa pistolety.

Pozostałe dwie zabawki prezentują V - głównego bohatera, którym pokierują gracze podczas rozgrywki - w wersji żeńskiej i męskiej. Postacie bazują na wizerunkach podopiecznych używanych przez twórców w oficjalnych materiałach promocyjnych.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Figurki trafią do sprzedaży 16 kwietnia, a więc w dniu, w którym pierwotnie miało ukazać się Cyberpunk 2077, nim premierę gry przesunięto na wrzesień. Na razie nie wiadomo, czy trafią do Polski, ale jest to prawdopodobne - zwłaszcza, że dystrybutorem Funko Pop jest CDP.

Warto zaznaczyć, że to nie jedyne zabawki powiązane z produkcją studia CD Projekt Red. Niedawno własne zapowiedziała firma McFarlane Toys, która przygotuje dwa przedmioty z Johnnym Silverhandem i jeden z męskim V.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami