Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Postać Keanu Reevesa jako zabawka - powstają nowe figurki z Cyberpunk 2077

W planach statuetka męskiego V.

CD Projekt Red podpisało trzyletnią umowę z firmą McFarlane Toys. Na mocy porozumienia, amerykański producent stworzy serię zabawek powiązanych z Cyberpunk 2077.

Pierwsze dwie przedstawiają Johnny'ego Silverhanda, czyli legendarnego muzyka i bojownika z uniwersum wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha. W grze twarzy i głosu postaci użycza aktor Keanu Reeves.

Figurka Johnny'ego Silverhanda - mniejszy model

Przygotowywane są dwie wersje zabawki. Pierwsza mierzy 17,78 centymetrów, prezentując bohatera z butelką w jednej ręce i gitarą umieszczoną za plecami. Całość wykonana jest z plastiku i składa się z 22 ruchomych części. Cenę ustalono na 24,99 dolarów - około 95,66 zł.

Druga jest znacznie większa - ma 30,48 centymetrów wysokości - a z ujawnionych informacji wynika, że wszystkie elementy są nieruchome. Statuetka prezentuje Silverhanda w trakcie gry na wspomnianym instrumencie muzycznym. Gadżet kosztuje 39,99 dolarów (około 153 zł).

Figurka Johnny'ego Silverhanda - większy model

W planach też trzecia figurka, która mierzy 17,78 centymetrów i ukazuje męskiego V - głównego bohatera Cyberpunk 2077. Postać wyposażona jest w pistolet, pistolet maszynowy i różową katanę, a całość posiada 22 ruchome części. Cena to 24,99 dolarów (około 95,66 zł).

Wszystkie wymienione zabawki zadebiutują na rynku wiosną 2020 roku, choć dokładnej daty premiery nie ujawniono. Na razie nie wiadomo, czy pojawią się w Polsce, ale wydaje się to prawdopodobne.

Figurka męskiego V

Zobacz: Cyberpunk 2077 - premiera i najważniejsze informacje

Cyberpunk 2077 ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Gra osadzona jest w futurystycznym Night City, w którym gracze spróbują przetrwać, wcielając się w najemnika o imieniu V.

Źródło: Polygon

Następnie: Bestsellery Steama w 2019 roku - GTA 5 i Sekiro: Shadows Die Twice w czołówce

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze