Sea of Thieves największym sukcesem wśród nowych marek Microsoftu w obecnej generacji

10 milionów graczy.

Twórcy Sea of Thieves - pirackiej gry sieciowej, dostępnej tylko na PC i Xbox One - poinformowali, że produkcję wypróbowało już ponad dziesięć milionów użytkowników, co rzekomo czyni tytuł największym sukcesem Microsoftu w aktualnej generacji sprzętowej.

„W imieniu wszystkich członków studia Rare, chciałbym podziękować wszystkim, którzy wyruszyli z nami na tę przygodę” - czytamy w oficjalnym wpisie Joego Neate'a, producenta wykonawczego. „Najlepsza wiadomość jest taka, że dopiero się rozkręcamy i mamy wielkie plany na ten rok”.

sot3
Gra zadebiutowała na początku 2018 roku, ale to jeszcze nie koniec pirackich opowieści

Liczba graczy obejmuje oczywiście użytkowników PC i Xbox One - także osób, które uruchomiły Sea of Thieves w ramach abonamentu Game Pass.

W ramach podziękowań i świętowania doskonałego wyniku, wszyscy, którzy zalogują się do gry w okresie 15-22 stycznia, otrzymają w prezencie specjalny żagiel i emotkę.

W Sea of Thieves żeglujemy po morzu, a także odwiedzamy różne wyspy w poszukiwaniu skarbów. Do zadań piratów należy odpowiednie manewrowanie żaglami, nawigacja, naprawa statku i walka z kościotrupami. Jest też możliwość atakowania graczy, a nawet odbierania łupów.

Zobacz: Sea of Thieves - poradnik i najlepsze porady

Produkcja jest właściwie sztandarowym przykładem tego, w jaki sposób działają gry-usługi. Po premierze w marcu 2018 roku Sea of Thieves nie otrzymywało zbyt wysokich ocen - krytykowano szczególnie bardzo małą ilość zawartości. Twórcy regularnie dodają jednak nowe funkcje i niespodzianki, co pozwoliło utrzymać zainteresowanie tytułem.

Źródło: Microsoft

Następnie: Sony wyjaśnia podejście do projektu logo PS5

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami