Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sea of Thieves otrzyma dedykowany tryb PvP

Szczegóły PvP w ósmym sezonie.

Twórcy Sea of Thieves szykują się do rozpoczęcia ósmego sezonu, który przyniesie sporo nowości. Opublikowano też obszerny materiał przybliżający szczegóły zmian w matchmakingu i PvP.

Nowy tryb PvP stworzono po to, aby ułatwić graczom wdawanie się w bitwy z załogami innych statków. Wystarczy odnaleźć klepsydrę w kajucie kapitana okrętu i po jej aktywowaniu opowiedzieć się po stronie jednej z frakcji, by wskoczyć prosto do walki wraz z całą swoją załogą. Co ciekawe, bitwy odbywają się we wspólnym otwartym świecie, więc każdy, kto znajdzie sie w pobliżu, będzie mógł dołączyć, po prostu podpływając na miejsce.

Pojawienie się dedykowanego trybu PvP na żądanie jest wyczekiwana zmianą. Do tej pory zdarzało się, że nie każda załoga chciała podejmować wyzwanie na otwartych wodach. Nowe rozwiązanie sprawi, że łatwiej będzie znaleźć przeciwników, gdy tylko najdzie nas na to ochota.

We wcześniejszym materiale przybliżono także inne nowości sezonu 8. Pojawi się między innymi 100 nowych poziomów sławy z przedmiotami kosmetycznymi, w tym opcja przemiany w fantom lub szkielet, przeznaczona dla graczy z wysoką rangą we frakcji Reaper's Bones. Co więcej, gracze, którzy ukończą wszystkie poziomy sławy, otrzymają 1000 starożytnych monet, czyli mniej więcej równowartość przepustki premium.

Sezon 8 w Sea of Thieves rozpoczyna się dzisiaj, 22 listopada, więc nowości w matchmakingu można sprawdzić praktycznie od ręki. Przypominamy, że piracka przygoda dostępna jest w ramach subskrypcji Game Pass i umożliwia rozgrywkę międzyplatformową pomiędzy PC oraz konsolami Xbox One i Xbox Series X/S. Ponadto, grę można kupić na Steamie za połowe ceny, ale promocja kończy się dziś o 19:00.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sea of Thieves

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze