Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sea of Thieves z rekordową liczbą graczy. Pomogli Piraci z Karaibów

Ponad trzy lata po premierze.

Sea of Thieves przyciągnęło w lipcu 4,8 miliona użytkowników. Studio Rare podało, że to nowy rekord - piracka produkcja od premiery w marcu 2018 roku jeszcze nigdy nie cieszyła się takim zainteresowaniem.

W dniu 22 czerwca rozpoczął się trzeci „sezon” produkcji, wprowadzający treści związane z licencją „Piratów z Karaibów”, co z całą pewnością skłoniło graczy do sprawdzenia nowości.

Cover image for YouTube videoSea of Thieves: A Pirate's Life - Announcement Trailer

Twórcy dodali kampanię pod tytułem Sea of Thieves: A Pirate's Life, w ramach której ratujemy między innymi kapitana Jacka Sparrowa. Podczas wspólnej wyprawy zwiedzamy następnie lokacje znane z filmów - oraz z atrakcji z parków Disneyland.

Jednocześnie w grze wprowadzono pewne zmiany. Przeciwnicy wprowadzeni w nowych opowieściach pojawiają się teraz w całym świecie - to syreny, zwinne zjawy i brutalne skorupiaki.

Liczbę podał dyrektor kreatywny Mike Chapman, w specjalnej wiadomości na Twitterze - obejmującej również podziękowania dla społeczności. Twórca zapewnił także, że z całą pewnością nie zabraknie pomysłów na kolejne przygody.

Microsoft już w czerwcu ubiegłego roku nazwał Sea of Thieves „najbardziej udaną nową licencją Xbox [poprzedniej] generacji”, gdy pochwalono się faktem, że od dnia premiery tytuł sprawdziło 15 milionów osób.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sea of Thieves

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze