Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sea of Thieves dostanie przygody i tajemnice. Zniknie za to Arena

Plany na obecny rok.

Twórcy Sea of Thieves pochwalili się wynikami i zapowiedzieli nowości nadchodzące do Sea of Thieves w obecnym roku, w tym przygody fabularne i tajemnice do rozwikłania.

Zaczynając od rezultatów, jak podano podczas specjalnego wydarzenia, piracka produkcja przyciągnęła już 25 milionów graczy, a na Steamie sprzedała się w liczbie ponad 5 mln egzemplarzy.

Pierwszą większą tegoroczną aktualizacją będzie właśnie wprowadzenie przygód i tajemnic. Oba te wydarzenia to krótkie lub dłuższe opowieści fabularne, zabierające graczy w podróż po otwartym świecie.

Zobacz na YouTube

Przygody będą włączane w ramach miesięcznego harmonogramu, łącząc się w szerszą opowieść. Tajemnice planowane są jako mniejsze wypełnienie tych aktywności, a do rozwikłania zagadek potrzebna będzie współpraca całej społeczności Sea of Thieves.

Pierwsza przygoda rozpocznie się 17 lutego, pod tytułem „Shrouded Islands”. Później - w marcu - rozpocznie się szósty sezon atrakcji. Najważniejszą nowością będą zapewne morski forty - chronione przez duchy, lecz pełne skarbów.

Jeśli chodzi o mniej pozytywne wieści, twórcy zdecydowali się wyłączyć tryb Areny, który nie spotkał się najwyraźniej ze zbyt dużym zainteresowaniem, a konsumował czas deweloperów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sea of Thieves

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze