Wysokie ceny skórek broni z nowej operacji w CS:GO - jedną sprzedano za 5 tysięcy zł

Na Rynku Steama.

Wczoraj w Counter-Strike: Global Offensive rozpoczęła się operacja Shattered Web, która wprowadziła do strzelanki szereg nowych skórek dla broni. Okazuje się, że niektóre osiągają wysokie ceny na Rynku Steam.

Z danych platformy Valve wynika, że jeden z graczy na skin Gungir dla karabinu snajperskiego AWP wydał 5069,58 zł. Tak wysoka kwota nie jest jednak odosobnionym przypadkiem: inni byli gotowi przeznaczyć nie mniej niż 925,37, a wartość najdroższej obecnie aktywnej oferty wynosi 4963,11 zł.

csgo_gungir
Gungir to najdroższa z nowych skórek na Rynku Steama

Wysokie ceny osiągają również inne przedmioty kosmetyczne dla wspomnianej broni. Przykładowo jeden z egzemplarzy skórki Książę sprzedano za 4132,79 zł, zaś wariant o nazwie „Naruszenie kwarantanny” można kupić za 3854,86 zł.

Skiny dla karabinu AWP są obecnie najdroższymi dostępnymi na Rynku Steama, ale gracze są skłonni inwestować oszczędności także w elementy dekoracyjne dla innego oręża. Kilka godzin temu skórkę „Dziki lotos” dla AK-47 nabyto za 2280,20 zł.

Oczywiście powyższe ceny nie są rekordowymi. W 2018 roku jeden z fanów CS:GO zapłacił 61 tysięcy dolarów, czyli około 203 tysięcy złotych, za alternatywny wygląd karabinu snajperskiego AWP o nazwie Dragon Lore.

Najważniejszą nowością wprowadzoną przez operację Shattered Web - poza dodatkowymi skinami dla broni - są skórki dla postaci. Do tego kolejne mapy, graffiti i naklejki, a więc tradycyjne przedmioty, które w przeszłości towarzyszyły podobnym wydarzeniom.

Źródło: Dexerto, Rynek Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami