Red Dead Redemption 2 - gdzie jest Gavin

Przyjaciel Gavina i tajemnicza zagadka.

Podróżując po świecie Red Dead Redemption 2 można natknąć się na nieznajomego, który desperacko szuka mężczyzny o imieniu Gavin. Jeżeli zastanawiasz się nad rozwiązaniem zagadki, trafiłeś w odpowiednie miejsce - poniżej wszystkie najważniejsze informacje.

Gavina szuka niejaki Nigel. Anglika możemy spotkać w kilku miastach w grze i za każdym razem mężczyzna będzie wołał swojego znajomego, co sugeruje, że twórcy przygotowali zagadkę do rozwiązania.

Minęło już sporo czasu od premiery Red Dead Redemption 2 i z relacji graczy wynika, że Gavina nie da się odszukać. Za tą teorią przemawia fakt, że do postaci nie jest przypisany żaden aktor głosowy w obsadzie. Poza tym (uwaga na drobny spoiler), w epilogu Nigel w dalszym ciągu szuka Gavina.

W plikach wersji PC znaleziono dane powiązane z zaginionym, ale po włączeniu podglądu bohatera, gra wyświetla postać Nigela. To bardzo mocny dowód na to, że Gavin nie istnieje w wirtualnym świecie.

gav2

Można to rozumieć na dwa sposoby. Albo Nigel cierpi na pewnego rodzaju rozdwojenie jaźni, albo faktycznie zgubił przyjaciela, ale Gavin jest po prostu niemożliwy do znalezienia przez graczy.

Co ciekawe, jeżeli zabijemy Nigela, to przy jego ciele znajdziemy list, w którym opowiada rodzinie o sytuacji swojej i Gavina, twierdząc, że spotkało ich na Dzikim Zachodzie wielkie szczęście i są bogaci.

Spis treści: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Red Dead Redemption 2 na PC - jak zwiększyć FPS i poprawić płynność

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami