Marvel's Avengers - nowy zwiastun przybliża fabułę i system personalizacji postaci

Kluczowe informacje o grze.

Square Enix opublikowało kolejny zwiastun Marvel's Avengers. Trzyminutowe wideo przedstawia kluczowe informacje o powstającym projekcie, przybliżając między innymi fabułę.

Gra opowie zupełnie nową historię o tytułowej grupie. W wyniku spisku herosi zostają obarczeni odpowiedzialnością za tragedię w San Francisco, a bezpieczeństwo światu obiecuje zapewnić AIM - organizacja, która chce zastąpić superbohaterów zaawansowanymi maszynami.

Wideo ujawnia, że centrum dowodzenia graczy jest wycofany z użycia lotniskowiec. Na pokładzie maszyny - którą ulepszymy w toku rozgrywki - zmienimy wygląd postaci. Każdej wybierzemy jeden z szeregu strojów, inspirowanych komiksami z ostatnich 80 lat.

Wspomniane kostiumy nie wpłyną na rozgrywkę w przeciwieństwie do elementów ekwipunku. Podopiecznych wyposażymy w przedmioty o różnej wartości, którą będą symbolizowały odmienne kolory. Każdy gadżet zmodyfikuje statystyki i zapewni określone bonusy. Nie zabraknie też odblokowywania umiejętności.

marvels_avengers_personalizacja
Elementy wyposażenia odblokujemy w toku zabawy

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Gra zaoferuje dwa rodzaje misji - główne oraz poboczne. Pierwsze zadania są przeznaczone do zabawy w pojedynkę, zaś drugie do rozgrywki w kooperacji dla maksymalnie czterech użytkowników.

Centralną postacią kampanii fabularnej jest Kamala Khan, w komiksach znana jako Ms. Marvel. Dziewczyna doprowadzi do zjednoczenia podzielonych herosów i pomoże w odkryciu spisku wymierzonego przeciw superbohaterom.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami