Actibase konsolą od Activision - easter egg w Call of Duty: Modern Warfare

Niecodzienne pady i 120 GB na dysku.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare umieścili w grze easter egg z nieprawdziwą konsolą od Activision. Na potrzeby urządzenia o nazwie Actibase zaprojektowano nawet nietypowe kontrolery.

Konsolę można znaleźć w jednej z pierwszych misji w grze, rozgrywającej się w Londynie. Wystarczy zajrzeć do jednego ze sklepów elektronicznych.

cod1
Źródło: Polygon
cod3
Źródło: Polygon

Firmy Microsoft i Sony prawdopodobnie nie chciały, aby Xbox i PlayStation leżały w gruzach, a dodatkowo prezentowały się w obecności ciał martwych cywili (poza kadrem na zrzutach ekranu), więc Infinity Ward postanowiło zostawić graczom niespodziankę.

Wraz z Actibase otrzymujemy bezprzewodowe kontrolery, kabel HDMI i przewód zasilający. Co ciekawe, fałszywą konsolę wyposażono tylko w 120 GB przestrzeni na dysku twardym.

cod2
Źródło: Polygon

Na padach najciekawiej prezentują się przyciski po prawej stronie urządzenia - podpisano je cyframi rzymskimi. Do tego niecodzienny „krzyżak”, tutaj przyjmujący postać jednego, płaskiego przycisku.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało 25 października. Produkcja otrzymuje wysokie oceny od recenzentów.

Źródło: Polygon

Następnie: Dreams może trafić na PC - wraz z grami stworzonymi w kreatorze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami