Twórcy FIFA 20 poprawią twarze piłkarzy Ajaxu Amsterdam

W bezpłatnej aktualizacji.

EA Sports zamierza poprawić twarze piłkarzy z klubu Ajax Amsterdam w FIFA 20. Odświeżone wizerunki zawodników trafią do gry 30 października w ramach bezpłatnej aktualizacji.

O planach poinformowano na oficjalnej stronie internetowej wspomnianej drużyny. Deweloperzy za pomocą 17 specjalistycznych kamer przeskanowali sportowców - zebrane materiały posłużyły do przygotowania wirtualnych odpowiedników graczy.

fifa_20_pilkarze_ajax
Piłkarze Ajaxu w FIFA 20 wkrótce zostaną odświeżeni

Twórcy odtworzyli wizerunek wszystkich zawodników, a więc między innymi Hakima Ziyecha, Quincy'ego Promesa i Donny'ego van de Beeka. Warto zaznaczyć, że Ajax Amsterdam jest pierwszym holenderskim klubem, którego piłkarze otrzymają realistyczne twarze w serii FIFA.

W najnowszej odsłonie cyklu wielu sportowców dysponuje autentycznym wyglądem. Niektórzy jednak nadal nie są podobni do swoich rzeczywistych odpowiedników, w tym Krzysztof Piątek i Franck Ribéry. Ten ostatni był zaskoczony, gdy ujrzał swój wirtualny model.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Aktualizacja FIFA 20 wprowadzająca realistyczne twarze dla zawodników Ajaxu Amsterdam pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Ajax Amsterdam

Następnie: Nasze gry nie dają przewagi płacącym dodatkowo użytkownikom - zapewnia Ubisoft

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami