Marvel's Avengers i Spider-Man na PS4 to odrębne światy

Plus: informacje o złoczyńcach.

Przedstawiciele Crystal Dynamics potwierdzili, że powstające Marvel's Avengers osadzone jest w zupełnie innym świecie niż ubiegłoroczny Spider-Man na PS4.

W nowej grze pojawi się znany z produkcji o pajęczym herosie Taskmaster, więc fani zastanawiali się, czy obie pozycje dzielą wspólne uniwersum. W rozmowie z serwisem IGN szef odpowiedzialnego za projekt studia - Scot Amos - oznajmił, że tak nie jest.

spiderman
Avengersi nie spotkają Spider-Mana

Deweloper podkreślił, że na potrzeby Marvel's Avengers zespół wykreował własny świat, który nie jest w żaden sposób powiązany ze Spider-Manem od Insomniac Games. Obecność tej samej postaci w obu tytułach jest więc przypadkowa.

To nie wszystko, ponieważ na targach Gamescom ujawniono nowe informacje o przeciwnikach w grze. W trakcie rozgrywki zmierzymy się z A.I.M. - złożoną z superzłoczyńców organizacją, na czele której w komiksach stoi Modok. Do grupy należy między innymi wspomniany Taskmaster.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Produkcję podzielono na dwa moduły. Pierwszym są singlowe etapy o nazwie Hero Mission, opowiadające główny wątek fabularny. Drugie to odblokowywane wraz z postępami w rozgrywce zadania War Zone, które można rozegrać w pojedynkę lub kooperacji.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Podczas zabawy pokierujemy zróżnicowanymi herosami, w tym Thorem, Iron-Manem, Kapitanem Ameryką i Hulkiem - każdy posłuży się unikalnym zestawem zdolności.

Następnie: Morrowind na silniku Skyrima w akcji - gameplay z imponującego moda Skywind

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami