Twórca Cyberpunk 2077 o typach i modyfikacjach broni. Rewolwery, snajperki, katany i inne

Bogaty arsenał z możliwością zamontowania dodatków.

Projektantom Cyberpunk 2077 zależy na swobodzie wykonywania misji, ale nie inaczej wygląda kwestia doboru oręża. Posłużymy się nie tylko wieloma rodzajami karabinów i pistoletów, ale też bronią białą. Nie zabraknie też modyfikacji arsenału.

- Można założyć celowniki, tłumiki i tym podobne. Wszystko zależy oczywiście od broni i tego, ile ma miejsca na dodatki - powiedział w wywiadzie dla Gaming Bolt Mateusz Tomaszkiewicz, projektant zadań.

cp1
Customizacja broni to dziś standardowe rozwiązanie

Jeśli chodzi o typy arsenału, deweloper wymienił ciężkie i lekkie karabiny, karabiny snajperskie i rewolwery. Wspomniał też w rozmowie o broni białej - to między innymi katana, młot i nóż.

Jest też tzw. Nanowire, czyli laserowy bicz, który oprócz walki na krótki dystans służy też do podłączania się do nieświadomych obecności bohatera przeciwników czy urządzeń elektrycznych - w celu zhakowania.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One. W grze wcielamy się w najemnika, który próbuje znaleźć swoje miejsce w Night City - futurystycznym mieście opanowanym przez przestępczość i rządzonym przez megakorporacje.

Źródło: GamingBolt

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami