Hideo Kojima otrzymał kurtkę z Cyberpunk 2077. Prezent od CD Projekt Red

Japończyk zadowolony z upominku.

Hideo Kojima opublikował fotografie prezentujące kurtkę z logiem Cyberpunk 2077 - gadżet związany z polską produkcją przekazało słynnemu projektantowi studio CD Projekt Red.

Przedmiot otrzymywali za darmo wszyscy, którzy na tegorocznym E3 uczestniczyli w zamkniętych pokazach powstającej gry. Japończyk nie pojawił się jednak na targach, ponieważ kończy prace nad swoim najnowszym projektem - Death Stranding.

CD Projekt Red postanowiło więc wysłać Kojimie jeden zestaw pamiątek, wśród których nie zabrakło wspomnianej kurtki. We wpisie na Twitterze deweloper podziękował za prezent, a wiadomość opatrzył zdjęciami upominku.

O ile jednak autor Death Stranding jest najwyraźniej zadowolony z gadżetu, niektórzy postanowili sprzedać otrzymany w Los Angeles przedmiot. W serwisie aukcyjnym eBay pojawiło się szereg ofert z cenami sięgającymi nawet 1500 zł.

Warto też zaznaczyć, że sam Kojima jest zaznajomiony z polską kulturą. Jakiś czas temu Japończyk ujawnił, że jest wielkim miłośnikiem twórczości Andrzeja Wajdy, a film „Kanał” był jedną z głównych inspiracji w pracach nad serią Metal Gear Solid.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One. Wcielimy się w najemnika V, któremu będzie towarzyszył „cyfrowy duch” Johnny'ego Silverhanda - zabitego przed laty muzyka i bojownika o wolność. W postać wcieli się sam Keanu Reeves.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami