Assassin's Creed Odyssey wkrótce otrzyma kreator misji?

Ubisoft testuje „narzędzia dla fanów”.

Wydane w ubiegłym roku Assassin's Creed Odyssey wkrótce może otrzymać specjalny edytor, który pozwoli graczom tworzyć własne misje fabularne - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Prowadzony na Twitterze przez miłośników cyklu profil AccessTheAnimus oznajmił, że zespół zaproszono do testów „nadchodzących narzędzi dla fanów”. Grupa twierdzi, że więcej informacji zostanie ujawnionych w trakcie transmisji Ubisoftu przed konferencją firmy na E3.

Szczegóły na temat przygotowywanych opcji nie są na razie znane. W kwietniu odpowiedzialny za kontakt z graczami Dominik Voigt w serwisie społecznościowym francuskiego wydawcy opublikował jednak informację o planach dodania do Assassin's Creed Odyssey edytora misji.

Narzędzie umożliwiające tworzenie zadań ujawniono najwyraźniej przedwcześnie, ponieważ wpis o funkcji szybko usunięto. Niewykluczone, że tajemnicze opcje testowane przez prowadzących profil AccessTheAnimus dotyczą właśnie kreowania własnych wyzwań.

Oczywiście do doniesień należy podchodzić z dystansem, ponieważ mają nieoficjalny charakter. Wydanie kreatora misji mogłoby jednak wydłużyć tak zwane „życie” gry po premierze ostatnich płatnych DLC - zwłaszcza, że kolejna odsłona cyklu pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey osadzono w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, gracze mają do wyboru dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Źródło: PC GamesN

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami