Brazylijski piłkarz Neymar z klubu Paris Saint-Germain jest gwiazdą z okładki FIFA 20, a grafika będzie miała nieco inny styl niż dotychczasowe odsłony serii - wynika z nieoficjalnych informacji.

Poniższe zdjęcia udostępniła redakcja portalu Footy Headlines, twierdząc, że fotografie omyłkowo opublikował jeden z pracowników amerykańskiej sieci sklepów GameStop.

n1
Nie wiadomo, czy to ostateczna wersja grafiki. Źródło: Footy Headlines

Z kolei obrazek przygotowany przez portal Culture PSG pozwala zobaczyć, jak może wyglądać finalny projekt okładki. Jeżeli informacje się potwierdzą, EA Sports najprawdopodobniej zdecyduje się na dość minimalistyczny styl - postać brazylijskiego napastnika na różowym tle.

n3
Już w FIFA 19 pojawiały się różowe akcenty, ale tym razem wspomniany kolor może być dominujący. Źródło: Culture PSG

Na zdjęciu pochodzącym rzekomo z GameStop widać też prawdopodobną datę premiery gry - 27 września - choć nie wiadomo, skąd wziął się błąd w zapisie roku.

Electronic Arts nie potwierdziło oczywiście żadnych z powyższych doniesień, więc nie należy traktować ich jako oficjalne. Producent ujawnił już jednak listę podstawowych zmian rozgrywki, jakie wprowadzi FIFA 20.

Pojawi się przykładowo nowy system obrony, skuteczność pressingu zostanie zmniejszona, a zdobycie bramki w sytuacji sam na sam z bramkarzem będzie łatwiejsze.

Więcej o FIFA 20 dowiemy się podczas transmisji EA Play, zaplanowanej na 8 czerwca.

Przypomnijmy, że na okładkę FIFA 19 trafił Cristiano Ronaldo.

Źródło: Footy Headlines, Culture PSG

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.