Premiera Cyberpunk 2077 najwcześniej w 2020 roku - twierdzi znany dziennikarz

Pogłoski o debiucie w tym roku to rzekomo nieprawda.

Pomimo pogłosek sugerujących rychłą premierę Cyberpunk 2077, wyczekiwana produkcja studia CD Projekt Red nie zadebiutuje w 2019 roku - twierdzi znany i ceniony dziennikarz serwisu Kotaku, Jason Schreier.

W odpowiedzi na wpis gracza o listopadowych premierach i domniemanym debiucie Cyberpunk 2077 we wspomnianym miesiącu, Schreier poinformował za pośrednictwem Twittera, że tytuł trafi na rynek najwcześniej w 2020 roku.

„Nie wiem, gdzie widziałeś tę plotkę, ale Cyberpunk zdecydowanie nie zadebiutuje w tym roku” - napisał dziennikarz.

Schreier uchodzi za jedną z najlepiej poinformowanych osób z branży, a doniesienia dziennikarza wielokrotnie znajdowały pokrycie w rzeczywistości.

Warto przypomnieć, że oprócz Cyberpunk 2077 CD Projekt Red planuje wydać do 2021 roku drugą wysokobudżetową grę. Najprawdopodobniej deweloperzy pracują już więc nad nowym tytułem - równolegle z futurystycznym RPG.

Na potrzeby tegorocznego E3 studio CD Projekt Red przygotowało dwie prezentacje - publiczną i dla wybranych przedstawicieli mediów. Pierwsza nie zostanie opublikowana w sieci, ale możemy liczyć na nowy gameplay podczas konferencji Microsoftu.

cp4
Cyberpunk 2077 rozbudza emocje - a nie znamy jeszcze nawet daty debiutu

Według nieoficjalnych informacji, na pokazie koncernu z Redmond poznamy co najmniej przybliżoną datę premiery gry.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami