Days Gone - To jedyny sposób

Zdobywamy ze Skizzem lonty i zostajemy wystawieni.

Zadanie jest kontynuacją misji O ile nas nie przyłapią, w której razem ze Skizzem udajecie się do obozu wieczystych w celu zdobycia lontu do materiałów wybuchowych. Po scenie z dziewczyną, której nie udało się uratować, po raz kolejny wyrusz za swoim kompanem.

096

Po chwili dotrzecie do kompleksu transportowego - celem będzie dostanie się do jego środka. Po próbach z jednymi drzwiami Skizz podejdzie do bramy (1) i otworzy ją kilkoma kopniakami.

097

Przejdź przez budynek, eliminując po drodze kilku świrusów. Na końcu dotrzesz do przejścia wychodzącego na plac w dalszej części kompleksu. Po znalezieniu się na nim zacznij kierować się z kompanem w stronę niebieskich wrót (2) do magazynu.

098

Po scenie z próbą ich otworzenia główny bohater znajdzie się sam w środku. Szybko okaże się, że całe miejsce roi się od traszek (3). Nie wchodź między nie, tylko eliminuj je systematycznie z dystansu, chyba, że któraś z nich znajdzie się bliska lub zaatakuje Deacona - wtedy skorzystaj z broni białej.

099

Możesz też korzystać z pobliskich podwyższeń, żeby dostawać się na półki z traszkami i je eliminować. W międzyczasie przeciskaj się przez ciasne przejścia (4), aż dotrzesz do drzwi z napisem Exit. Po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników otwórz je.

100

Po wpuszczeniu do środka Skizza podejdź do ściany i podsadź go. Poczekaj, aż zrzuci na dół pudło, po którym również wejdź na górę. Skieruj się do biura z prawej i podejdź do niebieskiej skrzyni (5), w której znajdziesz poszukiwane lonty. Udaj się teraz ze Skizzem do wyjścia, gdzie kompan ogłuszy bohatera i zakończy bieżącą misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami