Red Dead Online radzi sobie lepiej niż GTA Online w podobnym okresie - uważa Take-Two

Sprzedaż Red Dead Redemption 2 przekroczyła 24 miliony sztuk.

Podczas spotkania z inwestorami - towarzyszącego publikacji wyników finansowych - kierownictwo Take-Two poinformowało, że jest zadowolone z rezultatów osiąganych przez Red Dead Online.

Zapytany o moduł sieciowy Red Dead Redemption 2 dyrektor generalny Take-Two stwierdził, że „radzi sobie lepiej niż Grand Theft Auto Online w podobnym okresie rozwoju”. Menedżer nie sprecyzował jednak pod jakim względem - przychodów czy liczby użytkowników.

Jednocześnie ogłoszono, że tryb wieloosobowy „wyjdzie z fazy beta” w bieżącym kwartale fiskalnym, który dla Take-Two kończy się 30 czerwca. Wówczas multiplayer wzbogaci się o szereg nowych treści i poprawek. Dla wydawcy wariant jest „długoterminowym” projektem.

rdr2_sprzedaz
Red Dead Redemption 2 oferuje kampanię fabularną i multiplayer

Poinformowano także, że Red Dead Redemption 2 dotychczas znalazło łącznie 24 miliony nabywców. To oznacza, że sprzedaż ostatnio zwolniła - dane z lutego wskazywały, że rozeszło się 23 miliony kopii.

Osadzona w realiach westernu produkcja od studia Rockstar ukazała się we wrześniu ubiegłego roku. W kampanii fabularnej wcielamy się w Arthura Morgana, jednego z członków gangu dowodzonego przez Dutcha.

Moduł wieloosobowy pozwala zaś stworzyć graczom własną postać. Wykreowanym bohaterem biorą udział w rozmaitych aktywnościach, współpracując lub rywalizując z innymi użytkownikami na terenie Dzikiego Zachodu.

Red Dead Redemption 2 dostępne jest PS4 i Xbox One. Wersji PC na razie nie zapowiedziano, ale co jakiś czas pojawiają się poszlaki sugerujące, że wydanie komputerowe jednak powstaje.

Źródło: Seeking Alpha

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami