Days Gone - Wszyscy muszą pracować (zlecenie)

Kolejna misja poboczna dla Ady Tucker z Hot Springs. Poszukujemy porwanej dziewczyny.

Jest to zlecenie, które możesz rozpocząć w obozie Hot Springs na zachodzie mapy, u Ady Tucker. Jest to zadanie związane z wątkiem fabularnym o nazwie Ostra jazda. Szefowa obozu opowie o pewnej dziewczynie, która została porwana przez bandytów i poprosi o ściągnięcie jej z powrotem.

z001

Aby rozpocząć zlecenie należy udać się na północny zachód (1) od obozu, do miejsca wskazanego przez Adę. Kiedy dotrzesz na miejsce przygotuj się na rozprawienie się ze sporą grupą świrusów, które przebywają na terenie obozu.

z002

Kiedy się z nimi rozprawisz skorzystaj z trybu surwiwalowego, żeby zlokalizować leżące na placu zwłoki (2). Przypatrz się im, a następnie zacznij podążać po śladach. Dotrzesz po nich w pobliże drabiny prowadzącej na maszt radiowy.

z003

Wejdź na górę i uwolnij uwięzioną dziewczynę (3). W trakcie rozmowy okaże się jednak, że uratowana wcale nie zamierza wracać do obozu, gdzie panuje wyzysk i wyruszy własną ścieżką. Bohater poinformuje o wykonaniu misji Tucker, co zakończy zadanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami