Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Days Gone - Usłyszeć o obozie wieczystych (zlecenie)

Zadanie dla Copelanda, w którym oczyszczamy obóz z wrogów.

Po zdobyciu odpowiedniego poziomu zaufania w obozie Copelanda zostaniesz poinformowany, że chce on rozmawiać z bohaterem (krótkie zadanie Wróć do obozu Copelanda). Podejdź do mężczyzny i rozpocznij rozmowę, z której dowiesz się o obozie, który należy oczyścić z przeciwników (wątek fabularny Bez spoczynku).

Znajdziesz go mniej więcej w centrum mapy. Jest położony w lesie (1), a przed rozpoczęciem wyprawy warto dobrze przygotować swój arsenał.

Po dotarciu na miejsce dobrze jest skorzystać z lornetki, aby oznaczyć przeciwników (3). Następnie sam zdecyduj czy rozpoczniesz regularną wymianę ognia czy też zaczniesz eliminować jednego wroga po drugim, po cichu.

Bez względu na obraną taktykę zachowaj czujność, ponieważ wokół obozu porozstawiane są pułapki (2). Są to przede wszystkim wnyki na niedźwiedzie oraz linki z puszkami, które mogą zdradzić obecność bohatera.

Po oczyszczeniu terenu przy ruinach drewnianego domu nie zapomnij też o pobliskich skałach (4), gdzie także czają się przeciwnicy. Warto mieć też na uwadze, że w przypadku rozpoczęcia wymiany ognia pojawią się posiłki, dlatego dobrze zawczasu znaleźć miejsce, z którego będziesz mógł w miarę bezpiecznie eliminować kolejnych wrogów.

Kiedy rozprawisz się ze wszystkimi nieprzyjaciółmi i oczyścisz z nich obóz, to zadanie automatycznie się zakończy. Przy okazji zyskasz przychylność w obozie Copelanda.


O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze