Wyzwanie w Sekiro na Twitchu - polscy streamerzy twarzą w twarz ze śmiercią

Walka o protezę shinobi.

Dziś o godz. 18:00 startuje pierwszy dzień wyzwania Fantastyczna Piątka. Pięciu polskich streamerów zmierzy się w turnieju w Sekiro: Shadows Die Twice. Najlepszy gracz wygra protezę shinobi.

Liczy się przechodzenie kolejnych poziomów, pokonywanie bossów i jak najmniejsza liczba zgonów. W wyzwaniu biorą udział: Gluhammer, Kasix, Overpow, Kubon i Arquel.

Każdy zawodnik startuje z pulą 100 punktów i może zwiększyć lub zmniejszyć wynik, w zależności od sukcesów i porażek. Pokonanie bossa to dodatkowe 50 punktów, posążek rzeźbiarza 100, a każdy punkt wydany na rozwój bohatera - 10.

sek2
To nie lada wyzwanie - wystarczy jeden fałszywy ruch, by bohater poległ

Za śmierć zostanie odjęte 10 punktów, a za wskrzeszenie 5.

Turniej będzie kontynuowany w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek - o godz. 19. Każdego dnia zawodnicy mają dwie godziny, aby poczynić postępy.

Najnowsza gra studia From Software ukazała się 22 marca na PC i konsole. „To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie. Każdy fan gatunku po prostu musi w to zagrać” - czytamy w naszej recenzji Sekiro: Shadows Die Twice.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami