Sekiro: Shadows Die Twice w pigułce - fabuła, świat, walka i inne

Oficjalny zwiastun od twórców.

Twórcy Sekiro: Shadows Die Twice opublikowali film, który przedstawia wszystkie główne aspekty gry. Materiał - w polskiej wersji językowej - opowiada o fabule, walce, protezie bohatera i postępach.

W grze wcielamy się w Wilka - wojownika, który otrzymuje zadanie ochrony nowego pana, boskiego potomka. To mały chłopiec, którego stara się schwytać wrogi klan. Oprawcy porywają młodzieńca i dotkliwie ranią Sekiro, odcinając bohaterowi przedramię.

Shinobi otrzymuje w zamian zaawansowaną protezę, której użyjemy w różny sposób, dzięki wmontowanym gadżetom: linką z hakiem, toporem, włócznią, dyszą ogniową, shurikenami, petardami czy tarczą.

Walka to jeden z głównych elementów, odróżniających Sekiro: Shadows Die Twice od serii Souls. Żeby pokonać przeciwnika, musimy przełamać posturę wroga, między innymi udanymi odbiciami ciosów. Pozwoli to na wykonanie ostatecznego ataku.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Jest też skradanie - niektórych oponentów wyeliminujemy, nie alarmując pozostałych. Twórcy przekonują, że jedna taktyka nie sprawdzi się w każdym starciu.

Sekiro: Shadow Die Twice zadebiutuje już 22 marca, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami