Apex Legends - platformy do skakania na mapie zapowiadają nową postać

Octane coraz bliżej?

W kilku miejscach na mapie Apex Legends twórcy rozmieścili niewielkie platformy do skakania, które wzbijają graczy w powietrze. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, to zapowiedź Octane, czyli nowej postaci, która już niedługo może dołączyć do istniejących w grze Legend.

Początkowo gracze sądzili, że któryś z użytkowników przedwcześnie uzyskał dostęp do Octane, jednak okazało się, że wszyscy widzą platformy w tych samych miejscach.

Omawiane gadżety to rzekomo ostateczna zdolność Octane. Z platform może skorzystać każdy członek drużyny nowej postaci. Na wielkość skoku ma wpływ prędkość biegu i wysokość, z której zeskakujemy na płytkę.

Respawn Entertainment nie skomentował jeszcze wdrożenia gadżetu do gry, poza opublikowaniem kilku emotikonów na Reddicie.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Udostępnieniu nowego bohatera najprawdopodobniej będzie towarzyszyć uruchomienie tzw. battle passa, funkcjonującego na podobnych zasadach, jak Karnet Bojowy w Fortnite. Możemy się więc spodziewać dodatkowych skórek i wyzwań.

Źródło: VG247, Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami