Prace nad Diablo Immortal są już bliskie zakończenia, dlatego gra może zadebiutować w najbliższym okresie - wynika z wypowiedzi Yanga Zhaoxuana, dyrektora finansowego studia NetEase, odpowiedzialnego za grę.

Przypomnijmy, że Diablo Immortal to nowa odsłona znanej serii, która ukaże się jednak wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

- Z perspektywy dewelopera, gra jest już właściwie ukończona - powiedział Zhaoxuan podczas konferencji z inwestorami. - Jeśli chodzi o konkretną datę premiery, radziłbym skierować pytanie bezpośrednio do Activision Blizzard.

Diablo Immortal zapowiedziano podczas ceremonii otwarcia BlizzCon 2018. Ujawnieniu produkcji towarzyszyła wyraźna krytyka ze strony miłośników serii - zarówno na forach internetowych, jak i na sali, w której odbywało się wydarzenie.

Aktualnie zwiastun gry w serwisie YouTube ma 734 tysiące łapek w dół i 28 tysięcy w górę.

Źródło: Bloomberg

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz