Cyberpunk 2077 obecne na targach E3 2019

Potwierdza CD Projekt Red.

Przedstawiciele CD Projekt Red poinformowali, że polskie studio pojawi się na tegorocznych targach E3. Do Los Angeles deweloperzy przywiozą swój najnowszy projekt, czyli Cyberpunk 2077.

Obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń w branży wirtualnej rozrywki zespół potwierdził we wpisie opublikowanym na Twitterze produkcji. Odpowiedział tym samym na pytania zadawane przez fanów.

Nie wiadomo jednak, co dokładnie CD Projekt Red przygotowuje z myślą o tegorocznym E3. Niewykluczone jednak, że studio zaplanowało prezentację kolejnych fragmentów rozgrywki z powstającego tytułu.

Warto zaznaczyć, że to właśnie na poprzedniej edycji targów ekipa przedstawiła pierwszy od pięciu lat zwiastun Cyberpunk 2077. Gra była ostatnim punktem programu konferencji zorganizowanej przez Microsoft.

Nowa produkcja twórców Wiedźmina 3 bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City - fikcyjnej metropolii zlokalizowanej na terenie Stanów Zjednoczonych.

Gracze wcielą się w V - najemnika, którego podczas rozgrywki dostosują do własnych preferencji, wybierając na przykład płeć postaci. Wydarzenia zostaną przedstawione z perspektywy pierwszej osoby (FPP).

Cyberpunk 2077 nie ma wyznaczonej daty premiery, ale gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami